African Beats Festival

Znamy już artystów ze strefy DJ AFROBEATS!

Przedstawiamy wam artystów, którzy będą tworzyć strefę DJ afrobeats i rozbujają was podczas tegorocznej edycji festiwalu!

Ifi Ude 

polsko-nigeryjska artystka, na swoim koncie ma album “Ludevo”, za który została nominowana do Paszportów Polityki. Serwuje taneczne sety, pełne najświeższych afrobeatowych brzmień. Na festiwalu rozgrzewać nas będzie 2 godzinnym setem.

DJ Rockstar

Zawsze gotowy na przeniesienie wydarzeń na wyższy poziom z odrobiną klasy i niezrównanym profesjonalizmem. Jest międzynarodowym DJ z Polski z talentem do kręcenia wielogatunkowych hitów. Już czeka na rozkręcenie imprezy. 

DJ K-star

Od ponad 5 lat jest znany ze swojej biegłości w Afrobeats. Jego dynamiczne sety urzekły publiczność na całym świecie, od Chin i Kenii po nocne życie w Polsce. Znany ze swoich wyjątkowych umiejętności i zaraźliwej energii. Płynnie łączy Afrobeats z różnymi gatunkami, tworząc niezapomniane wrażenia muzyczne. Dzięki głębokiej pasji do muzyki nadal podnosi poziom globalnej sceny DJ-skiej.

Alain NCA

Kameruński tancerz i choreograf mieszkający w Krakowie. Karierę zaczął w Kamerunie, gdzie tańczył i występował przez wiele lat. W Polsce zaczął zawodowo prowadzić zajęcia afro w 2009 roku. Kilkakrotnie uczestniczył jako instruktor tańca podczas festiwali w  Europie, prowadził warsztaty tańca afro. Od 2015 prowadzi imprezę Afro Beats Tropical Night, której jest założycielem. Oto style tańca, których uczy: Bikutsi, Makune, Ndombolo, Bensikin, Yankadi, Sinte, Dudumba, Soli, Kuku, Coupe Decale, Mbole, Afrobeat, Afro house, Azonto i inne.

Nie przegap okazji, aby bawić się z nami na African Beats Festival 2024. Bilety są nadal dostępne na stronie africanbetas.pl/bilety. To będzie niezapomniane wydarzenie, które połączy miłośników muzyki z całego świata w jednym magicznym miejscu. Do zobaczenia na festiwalu!