O Festivalu

African Beats Festival to jedno z największych wydarzeń w Europie prezentujących muzykę i kulturę Afryki. Jest to również jeden z największych festivali world music w Polsce!

Zapraszamy na Festival, podczas którego usłyszycie największe gwiazdy afrykańskiego world music! Wystąpią m.in. Oumou Sangare, Sona Jobarteh, czy Imarhan. Na African Beats weźmiecie udział w licznych warsztatach muzycznych, spotkaniach filmowych, spotkaniach podróżników. Znajdziecie tu wystawców z modą i rękodziełem afrykańskim czy zasmakujecie smaków wyjątkowych potraw.

Przed nami zdecydowanie najgorętsze wydarzenie tego lata! African Beats Festival w małej mazowieckie wsi stworzy wspólną przestrzeń dla wszystkich fanów muzyki świata i tanecznego afrobeatu! Przed nami święto otwartych głów, gorących serc i niespokojnych dusz. Miejsce celebracji artystów, podróżników, obywateli świata. To także muzyczna podróż po Czarnym Lądzie w towarzystwie największych afrykańskich muzyków. Poczuj saharyjskiego bluesa i zatańcz z nami!

African Beats to także seria klubowych koncertów gwiazd muzyki afrykańskiej. Do tej pory gościliśmy w Polsce m.in. takich artystów jak Fatoumata Diawara, czy Tinariwen. Promujemy i wspieramy inicjatywy kulturalne związane z Afryką oraz współpracujemy z najlepszymi polskimi artystami grającymi world music inspirowane rootsowymi brzmieniami. Współpracujemy z takimi artystami jak The Afronauts, Moribaya, Ayoub Houmanna czy Dikanda.

Kreatorem marki African Beats jest Agencja Perspektywy. Zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę www.agencjaperspektywy.pl

Tiariwen_poster_internet_150-Copy

Tinariwen
Kraków i Warszawa / Czerwiec 2019

fatoumata-plakat-poprawiony

Fatoumata Diawara 
Gdńsk i Warszawa / Listopad 2021

plakat-maly-scaled

African Beats Festival 2021
Warszawa / Lipiec 2021

Poster-ABF-2022

African Beats Festival 2022
Kawęczyn / Sierpień 2022

PARTNERZY

Dworek pod Wiechą
ul. Gościnna 20
05-555 Kawęczyn

African Beats 2023

pl_PL