African Beats Festival

FAQ

FAQ

Na terenie Festivalu znajduje się pole namiotowe, na które można wjechać samochodem lub kamperem. Miejsce na polu namiotowym kosztuje 45 PLN i kupuje się na nie dodatkowy bilet. 45PLN to koszt za jeden namiot lub za jednego kampera, niezależnie od ilości osób w nim śpiących. Cena ta dotyczy zarówno noclegu na jedną noc, jak i noclegu na dwie noce. Na polu namiotowym nie ma prądu, za to są prysznice z ciepłą wodą, toalety i umywalki. Pole namiotowe jest duże i można na nie wjeżdżać autem, aby zaparkować tuż obok swojego namiotu. Jeżeli wolicie spanie w hotelach, odwiedźcie naszą stronę i sprawdźcie najbliższe obiekty hotelowe -> https://africanbeats.pl/baza-noclegowa/

Na Festiwalu czekać będzie na was bogata strefa gastronomiczna. W ofercie będzie jedzenie afrykańskie i wegetariańskie. Nie zabraknie też kuchni świata. Na African Beats skosztujecie także dobrych napojów, w tym kraftowego piwa. Na pole namiotowe można przywieść własne jedzenie, ale w trosce o wystawców gastronomicznych, nie będzie możliwości spożywania go na terenie festiwalu. Na Festiwalu nie będzie możliwości spożywania własnego alkoholu.

Zakupionych raz biletów nie można zwrócić, chyba że wydarzenie zostanie przełożone bądź odwołane. Można jednak przekazać je komuś innemu, gdyż na bramce nie będziemy sprawdzali danych osobowych nabywcy biletu, a jedynie kody kreskowe biletu.

Najlepiej samochodem lub kamperem. Sprawdź szczegółowe informacje na naszej stronie https://africanbeats.pl/transport/ 

Tak! W cenie biletu są wszystkie aktywności zaplanowane na African Beats Festival. Jedynie pole namiotowe jest dodatkowo płatne.

Tak, African Beats Festival to idealne miejsce dla całych rodzin. Dla najmłodszych zaplanowaliśmy strefę animacji a także warsztaty bębniarskie dla dzieci. Na terenie festiwalu znajdują się również plac zabaw, piaskownica, boisko do piłki nożnej i siatkówki, a w pobliskim lasku znajdziecie zagrodę ze zwierzętami. Dzieci do 6 roku życia wchodza na Festiwal za darmo. Tym nieco starszym przysługuje bilet ulgowy.

Tak, nasze wydarzenie to Festiwal przyjazny pieskom. Zapraszamy was razem z waszymi pupilami. Jedyna prośba, to sprzątanie po pieskach w miarę możliwości. Wszystkie pieski na African Beats Festival zaprasza piesek organizatorów – Momo 🙂

Tak. Dostępna będzie cała strefa sanitarna: toalety, umywalki oraz prysznice z ciepłą wodą. Całość w cenie biletu. Toalety będą sprzątane każdego dnia o 6 rano.