African Beats Festival

Zapraszamy na African Beats Festival 2024!

[vc_row][vc_column icons_position=”left”][vc_text_separator title=”African Beats Festival 2024″][vc_column_text]

Zapraszamy na kolejną edycję African Beats Festival, który odbędzie się w dniach 9-11.08.2024! To Festival muzycznych korzeni. Święto otwartości i tolerancji. Organiczna afrykańska muzyka, spotkania podróżnicze, kino festivalowe, warsztaty i dużo więcej! Przed nami jeden z najpiękniejszych festivali world music w Polsce!

[/vc_column_text][vc_separator][/vc_column][vc_column icons_position=”left”][vc_column_text]

[/vc_column_text][vc_separator][/vc_column][vc_column icons_position=”left”][vc_column_text]

Doświadcz rozgrzanego serca Afryki w samym środku kraju nad Wisłą. Przed nami czas wypełniony afrykańską muzyką etniczną, brzmieniem bębnów i pięknymi ludźmi.

Wybierzcie się z nami na podróż pełną magicznych dźwięków organicznej afrykańskiej muzyki, inspirujących spotkań podróżniczych, emocjonujących seansów kinowych, pasjonujących warsztatów i wiele więcej! To niezwykłe doświadczenie, które z pewnością stanie się jednym z najpiękniejszych momentów world music w Polsce!

Na festiwalu zobaczycie największe gwiazdy afrykańskiego world music i afrobeatu, ale nie tylko! Polskie talenty, inspirowane korzeniami afrykańskimi, również zagoszczą na scenie. Poza koncertami, czekają na was fascynujące warsztaty muzyczne, inspirujące spotkania filmowe i pełne przygód spotkania podróżnicze. Przygotujcie się na poznanie kultury i rękodzieła Afryki poprzez wyjątkowych wystawców prezentujących modę i unikalne rękodzieło. Smaki wyśmienitych potraw oraz opowieści przy ogniskach to tylko niektóre z atrakcji, które na was czekają!

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i saksofon[/vc_column_text][vc_separator][vc_column_text]

African Beats Festival 2024 |  9-11 sierpnia 2024 | Dworek pod Wiechą | Kawęczyn koło Warszawy

🔆 Szczegóły niebawem! 🔆

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]