Największy festiwal kultury i muzyki Afrykańskiej w Polsce.

Atrakcje dodatkowe

Zapowiedź tegorocznej edycji!

Zapraszamy na African Beats Festival 2023! Wczuj się klimat oglądając oficjalną zapowiedź tegorocznego festiwalu.

UCZESTNICY O NAS

Bilety African Beats Festival 2023

Zachęcamy do zakupu tańszych biletów na African Beats Festival 2023 w przedsprzedaży. W poniższym linku znajdziesz różne opcje zakupu karnetów na tegoroczną edycję.

Noclegi

Wszystkich uczestników African Beats Festival zapraszamy na festiwalowe pole namitowe! Jednak jeśli preferujesz inne formy noclegu, skorzystaj z poniższego linku by sprawdzić dostępne opcje noclegowe w okolicy terenu festiwalu.

Transport

Nasz festiwal odbędzie się w Kawęczynie, który jest zlokalizowany około 30 km od Warszawy. Dojechać na festiwal można samochodem i skorzystać z bezpłatnego parkingu, jednak dla tych lubiących wyzwania oraz podróże komunikacją publiczną, przygotowujemy poradnik odnośnie dojazdu na African Beats Festival!

Miejsce

African Beats Festival odbędzie się na terenach Dworku pod Wiechą w Kawęczynie obok Warszawy. Jest to malownicza okolica blisko przyrody, idealnie nadająca się na letni festiwal. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym miejscu oraz uzyskać dokładną lokalizację, kliknij w link poniżej.

Poprzednia edycja

Zabieramy Cię wspomnieniami do ostatniej edycji African Beats Festival! Zobacz jak wyglądało święto muzyki i kultury Afryki w zeszłym roku. Na scenie wystąpili Oumou Sangare, Amadou & Mariam, Sona Jobarteh, Tamikrest oraz OUM.

Poprzednia Edycja African Beats Festival

Zabieramy Cię wspomnieniami do ostatniej edycji African Beats Festival! Zobacz jak wyglądało święto muzyki i kultury Afryki w zeszłym roku. Na scenie wystąpili Oumou Sangare, Amadou & Mariam, Sona Jobarteh, Tamikrest oraz OUM.

Wystawcy

Wielką atrakcją na African Beats Festival będzie Afrykański Market. Wystawcy z całego kraju zaprezentują na nim swoje unikatowe produkty. Znajdziecie tu afrykańskie ubrania, biżuterię, kosmetyki i rękodzieła. Czekać będą na Was punkty gastronomiczne z afrykańskim jedzeniem, afrykańskim winem oraz kilka biur podróży, które chętnie zabiorą Was w podróż na krańce Afryki. Jeśli chciałbyś wystawić się na African Beats i pokazać swoje produkty, bądź usługi kilku tysiącom fanów Afryki - napisz do nas na market@africanbeats.pl.

Wolontariat

Jeśli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę przy dźwiękach saharyjskiego bluesa oraz zdobyć doświadczenie w branży koncertowej, zaparaszamy Cię do wolontariatu na African Beats Festival 2023! Proces aplikacji jest bardzo łatwy. Wyślij nam email na adres wolontariat@africanbeats.pl załączając swoje CV oraz wiadomość, dlaczego chcesz zosotać wolonatariuszem na African Beats Festival. Następnie czekaj na wiadomość od nas!

PARTNERZY

Dworek pod Wiechą
ul. Gościnna 20
05-555 Kawęczyn

African Beats 2023

pl_PL