PROGRAM

Zapraszamy do strefy warsztatów na African Beats Festival 2024! Cały program warsztatów zostanie podany wkrótce

Już wkrótce ogłosimy pierwszych artystów!

Strefa Filmowa Afrykamery to wyjątkowe miejsce na naszym wydarzeniu. W specjalnym namiocie będziecie mieli możliwość obejrzenia najlepszych afrykańskich filmów na dużym ekranie. Strefa została przygotowana razem z Partnerem festiwalu, czyli Afrykamerą. Rozpiska filmów zostanie podana wkrótce.

Wsłuchaj się w opowieści o podróżach po Czarnym Lądzie i poczuj się jak jeden z członków wyprawy po najróżniejszych zakamarkach Afryki. W strefie usłyszysz wielu podróżników, którzy fascynujące opowieści połączą z prezentacjami oraz zachwycającymi zdjęciami. Podróżników zaczniemy ogłaszać wkrótce.

Poczuj się jak na afrykańskim targowisku i odwiedź wystawców z unikalnym rękodziełem. Przygotuj się na zabranie ze sobą wielu wspaniałych pamiątek w afrykańskich wzorach! Wystawców chętnych do pokazania się na African Beats Festival 2024 prosimy o email na market@africanbeats.pl

Zapraszamy do Strefy dla Dzieci na African Beats Festival. Przygotowaliśmy dla Was sporo atrakcji. Więcej informacji oraz harmonogram atrakcji wkrótce.

PARTNERZY

Dworek pod Wiechą
ul. Gościnna 20
05-555 Kawęczyn

African Beats 2024

pl_PL