Obserwuj nas

playlista

Image Alt

Regulamin

Regulamin i Polityka prywatności
Regulamin

Wchodząc na stronę akceptujesz jej regulamin. Akceptacja regulaminu jest równoznaczna z akceptają naszej polityki prywatności.

Oferty wyświetlana na naszej stronie mają jedynie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako oferty handlowe w rozumieniu prawa.

Wszystkie problemy jak i uwagi należy kierować mailowo na adres biuro@africanbeats.pl

Administrator zastrzega sobie prawo do zamknięcia strony w dowolnym momencie.

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: https://africanbeats.pl. Stroną zarządza Agencja Perspektywy o numerze NIP 5891817744. Wszystkie uwagi nalezy kierować mailowo na adres biuro@africanbeats.pl

Ciasteczka

Korzystamy z zewnętrznych aplikacji, które pomagają nam ulepszyć naszą witryną. Na naszej stronie znajduje się kod Facebook Tag Manager, Google Analytics oraz Google Tag Manager. Są to firmy zewnętrzne, a ich politykę ciasteczek oraz przechowywania danych, znajdziesz w regulaminach na ich stronach internetowych. Część twoich danych wysyłana jest do Stanów Zjednoczonych.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Z kim dzielimy się danymi

Z nikim nie dzielimy się twoimi danymi. Podając swoje dane przez formularz, trafiają one na polskie serwery Zenbox i dostęp do nich ma wyłącznie administrator witryny. Politykę dzielenia się danymi zewnętrznych aplikacji, regulują ich własne regulaminy.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Jeśli zostawisz komentarz, jego treść i metadane będą przechowywane przez czas nieokreślony. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozpoznawać i zatwierdzać kolejne komentarze automatycznie, bez wysyłania ich do każdorazowej moderacji.

Dane podane w newsletterze są przechowywane do czasu wypisania się z newslettera, co można uczynić drogą mailową – wystarczy wysłać email z prośbą na adres newsletter@africanbeats.pl.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli masz konto użytkownika albo dodałeś komentarze w tej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Gdzie przesyłamy twoje dane

Komentarze gości mogą być sprawdzane za pomocą automatycznej usługi wykrywania spamu. Twoje dane mogą być przesyłane do aplikacji mailingowej w celu ułatwienia kontaktu.

pl_PL