Obserwuj nas

playlista

Image Alt

O Festiwalu

African Beats
Festival

African Beats Festival to jedno z największych wydarzeń w Europie prezentujących muzykę i kulturę Afryki. Jest to również jeden z największych festivali world music w Polsce!

Zapraszamy na Festival, podczas którego usłyszycie największe gwiazdy afrykańskiego world music! Wystąpią m.in. Oumou Sangare, Sona Jobarteh, czy Imarhan. Na African Beats weźmiecie udział w licznych warsztatach muzycznych, spotkaniach filmowych, spotkaniach podróżników. Znajdziecie tu wystawców z modą i rękodziełem afrykańskim czy zasmakujecie smaków wyjątkowych potraw.

Przed nami zdecydowanie najgorętsze wydarzenie tego lata! African Beats Festival w małej mazowieckie wsi stworzy wspólną przestrzeń dla wszystkich fanów muzyki świata i tanecznego afrobeatu! Przed nami święto otwartych głów, gorących serc i niespokojnych dusz. Miejsce celebracji artystów, podróżników, obywateli świata. To także muzyczna podróż po Czarnym Lądzie w towarzystwie największych afrykańskich muzyków. Poczuj saharyjskiego bluesa i zatańcz z nami!

African Beats to także seria klubowych koncertów gwiazd muzyki afrykańskiej. Do tej pory gościliśmy w Polsce m.in. takich artystów jak Fatoumata Diawara, czy Tinariwen. Promujemy i wspieramy inicjatywy kulturalne związane z Afryką oraz współpracujemy z najlepszymi polskimi artystami grającymi world music inspirowane rootsowymi brzmieniami. Współpracujemy z takimi artystami jak The Afronauts, Moribaya, Ayoub Houmanna czy Dikanda. 

Kreatorem marki African Beats jest Agencja Perspektywy. Zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę www.agencjaperspektywy.pl

Poprzednie Wydarzenia

Fatoumata Diawara

Gdańsk i Warszawa / Listopad 2021

African Beats Festival 2021

Warszawa / Sierpień 2021

African Beats Festival 2019

Gdańsk / Marzec 2019

Tinariwen

Kraków i Warszawa / Czerwiec 2019

pl_PL