WARSZTATY Z EDYCJI 2023

FRIDAY 11.08

16:30 | Warsztaty z tańca afrykańskiego – Coupé-Décalé | Alain NCA | 60 min
18:00 | Drumming workshops - beginner level | Thomas Guei | 90 min

SATURDAY 12.08

09:15 | Qi Gong | Ady Parzentny | 30 min
10:00 | YOGA&Meditation | Beata Latos | 90 min
12:00 | African Dance Workshops - Cameroon | Alain NCA | 60 min
13:00 | Drumming workshops, intermediate level | Thomas Guei | 90 min
15:00 | African Ecstatic Dance | Sławek Gęściak | 90 min
17:00 | Drumming Workshop Beginner level | Thomas Guei | 75 min
18:30 | Warsztaty z wiązania turbanów | Ewa Chojnowska | 60 min

SUNDAY 13.08

08:15 | Qi Gong | Ady Parzentny | 30 min
09:00 | YOGA&Meditation | Beata Latos | 60 min
10:00 | Warsztaty z Tańca Afrykańskiego – Gwinea | Viola Wojciechowska | 60 min
11:00 | Drumming workshops, intermediate level | Thomas Guei | 80 min
12:30 | Warsztaty wokalne tradycyjnych pieśni afrykańskich | Lydie Kotlinski | 60 min
13:30 | African Ecstatic Dance | Sławek Gęściak | 70 min
14:45 | Closing Ceremony

Zapisy na warsztaty bębniarskie na workshops@africanbeats.pl W mailu napiszcie, czy macie swój bęben. Na pozostałe warsztaty zapisy nie obowiązują.

Djembe workshops

During the classes, you will learn the techniques of playing the African djembe drums. We will focus on developing playing techniques, learning traditional African rhythms and building arrangements. We will also take care of elements of solo improvisations, and the whole thing will be spiced up with good fun. Registration via email at workshops@africanbeats.pl

African dance workshops

We invite you to the workshops of traditional dances from West Africa, which will be led by Viola Wojciechowska. Under her supervision, we will learn choreography to one of the West African rhythms, and at the same time we will work on agility, body opening and accuracy of movement.

African Ecstatic Dance

Join the classes of an African aesthetic dance that will allow you to feel the energy and joy of music and movement. You will experience the authentic culture and art of Africa and immerse yourself in the fascinating history and traditions of the continent.

Warsztaty wiązania turbanów

Chcesz rozwijać się kreatywnie i nauczyć się czegoś zupełnie nowego? Zapraszamy na warsztaty wiązania turbanów. Przy pomocy Ewy Chojnowskiej znanej także jako Szpilki w Plecaku oraz właścicielki marki Zebra Store, nauczysz się technik, które pozwolą Ci zawiązać turban w nietuzinkowy oraz fantastyczny sposób!

Aby zapisać się na warsztat, kliknij w link poniżej.

YOGA & MEDITATION

African Beats Festival 2023 also includes Yoga and Meditation classes, which will be conducted on Saturday and Sunday mornings by Beata Latos from B-less-ed yoga in the Bieszczady Mountains.

Warsztaty wokalne tradycyjnych pieśni afrykańskich

Warsztaty poprowadzone przez Lydie Kotlinski będą wprowadzaniem do wiedzy na temat elementów kultury afrykańskiej poprzez naukę tradycyjnych pieśni oraz poznaniu ich znaczenia. Zajęcia obejmują poznanie pieśni z Zachodniej Afryki (Kongo, Benin, Senegal) oraz Południowej Afryki ( języki: Zulu i Xhosa)

QI GONG

Ady z Hit The Road Music Studio zaprasza każdego ranka na African Beats Fetsival 2023 na 20-minutową rozgrzewkę Qi Gong na doskonały początek dnia. Qi Gong pomaga nam przenieść ciało i umysł w to samo miejsce i mieć spokojny i pozytywny początek długiego dnia. Nie ma żadnych wymagań, aby do nas dołączyć, a ćwiczenia nie są trudne. Chodzi o to, aby być i poruszać się razem.

PARTNERS

Dworek pod Wiechą
ul. Gościnna 20
05-555 Kawęczyn

Dworek pod Wiechą
ul. Gościnna 20
05-555 Kawęczyn

African Beats 2024

en_GB