Obserwuj nas

playlista

African Beats Festival 2023

Newen Afrobeat na African Beats Festival 2023!

Newen Afrobeat wystąpi na African Beats Festival 2023! Z radością ogłaszamy, że jeden z najlepszych zespołów afrobeatowych zagra w Kawęczynie!

Newen Afrobeat to 13-osobowa chilijska orkiestra, która tworzy muzykę inspirowaną dziedzictwem nigeryjskiego muzyka Feli Kuti. Ze szczególnym latynoskim piętnem, Newen jednoczą afrykańskie rytmy z kolorową i energiczną inscenizacją, osadzoną w głębokim przesłaniu społecznym, które mówi o ich korzeniach i ruchach społecznych na ich terenie.

Z 10-letnią karierą, czterema albumami i 8 międzynarodowych tras koncertowych, Newen występowali na ważnych scenach m.in. Międzynarodowy Festiwal Jazzowy w Montrealu, WOMEX, Africa Oyé i Felabration Lagos, stając się najczęściej granym artystą afrobeatowym w Polsce. najczęściej granym artystą afrobeatowym na świecie i uznanym wyrazicielem światowej sceny muzycznej. Newen Afrobeat to coś więcej niż zwykła orkiestra, to doświadczenie muzyki, tańca i świadomości społecznej. świadomość.

Bilety na African Beats Festival można zakupić na www.biletomat.pl/african-beats-festival oraz www.africanbeats.interticket.pl

Wydarzenie na Facebooku: www.africanbeats.pl/wydarzenie

Post a Comment

pl_PL