Znamy datę African Beats Festival 2024!

DOŚWIADCZ ROZGRZANEGO SERCA AFRYKI W SAMYM ŚRODKU KRAJU NAD WISŁĄ. PRZED NAMI CZAS WYPEŁNIONY AFRYKAŃSKĄ MUZYKĄ ETNICZNĄ, BRZMIENIEM BĘBNÓW I PIĘKNYMI LUDŹMI.

Wybierzcie się z nami na podróż pełną magicznych dźwięków organicznej afrykańskiej muzyki, inspirujących spotkań podróżniczych, emocjonujących seansów kinowych, pasjonujących warsztatów i wiele więcej! To niezwykłe doświadczenie, które z pewnością stanie się jednym z najpiękniejszych momentów world music w Polsce!

Na festiwalu zobaczycie największe gwiazdy afrykańskiego world music i afrobeatu, ale nie tylko! Polskie talenty, inspirowane korzeniami afrykańskimi, również zagoszczą na scenie. Poza koncertami, czekają na was fascynujące warsztaty muzyczne, inspirujące spotkania filmowe i pełne przygód spotkania podróżnicze. Przygotujcie się na poznanie kultury i rękodzieła Afryki poprzez wyjątkowych wystawców prezentujących modę i unikalne rękodzieło. Smaki wyśmienitych potraw oraz opowieści przy ogniskach to tylko niektóre z atrakcji, które na was czekają!

African Beats Festival 2024 odbędzie się 09-11.08! 

PARTNERZY

Dworek pod Wiechą
ul. Gościnna 20
05-555 Kawęczyn

African Beats 2023

pl_PL