PROGRAM

Zapraszamy do strefy warsztatów na African Beats Festival 2023! Przed wami możliwość uczestnictwa w warsztatach djembe pod okiem najlepszych instruktorów w Polsce. Ponadto zapraszamy na warsztaty tańca afrykańskiego oraz wielu innych! Cały program warsztatów zostanie podany w maju.

Koncerty to dla wielu najważniejsza część festiwalu. Na tegorocznej edycji festiwalu zagra Seun Kuti & Egypt 80, Orchestra Baobab, Newen Afrobeat, Tarwa N-Tiniri, Abalye Badji band, City Bum Bum Ensemble oraz wielu innych. Już wkrótce ogłosimy kolejnych artystów oraz rozpiskę godzinową koncertów.

Strefa Filmowa Afrykamery to wyjątkowe miejsce na naszym wydarzeniu. W specjalnym namiocie będziecie mieli możliwość obejrzenia najlepszych afrykańskich filmów na dużym ekranie. Strefa została przygotowana razem z Partnerem festiwalu, czyli Afrykamerą. Rozpiska filmów zostanie podana w II połowie Maja.

Wsłuchaj się w opowieści o podróżach po Czarnym Lądzie i poczuj się jak jeden z członków wyprawy po najróżniejszych zakamarkach Afryki. W strefie usłyszysz wielu podróżników, którzy fascynujące opowieści połączą z prezentacjami oraz zachwycającymi zdjęciami. Podróżników zaczniemy ogłaszać w maju.

Poczuj się jak na afrykańskim targowisku i odwiedź wystawców z unikalnym rękodziełem. Przygotuj się na zabranie ze sobą wielu wspaniałych pamiątek w afrykańskich wzorach! Wystawców chętnych do pokazania się na African Beats Festival 2023 prosimy o email na market@africanbeats.pl

Zapraszamy do Strefy dla Dzieci na African Beats Festival. Przygotowaliśmy dla Was sporo atrakcji. Więcej informacji oraz harmonogram atrakcji w linku poniżej.

Afryka nierozłącznie kojarzona jest z ogniem. Dlatego podczas festiwalu zaprezentujemy pokaz fireshow stworzony przez Artystyczny kolektyw WIR. To grupa pasjonatów sztuki performatywnej, którzy poprzez taniec i manipulację płomiennym elementem wyrażają całą gamę emocji.

PARTNERZY

Dworek pod Wiechą
ul. Gościnna 20
05-555 Kawęczyn

African Beats 2023

pl_PL